Moda Uroda Zdrowie DIY Kuchnia Parenting

9 fryzur, które odejmą Ci lat!

Blogerka: justyna

#6. Grzywka

źródło: facebook

Grzywka jest niesamowitym i niezawodnym sposobem na odjęcie lat. Potrafi zakryć wszystkie niechciane zmarszczki na czole, jednak warto zastanowić się nad jej odpowiednim dopasowaniem do kształtu twarzy. Zbyt gruba i prosta optycznie skraca twarz i nie jest polecana dla pań z okrągłą buzią.

#7. Unikaj środkowego przedziałka

źródło: interfax

Przedziałek na środku głowy dodaje lat. Warto zmienić ułożenie na bok, a Twoje oczy będą optycznie większe i wyrazistsze. Przy okazji taka prosta zmiana doda Twoim włosom objętości.

#8. Stylizacja

źródło: bogomolov

Proste i ulizane stylizacje są nieodpowiednie dla dojrzałych kobiet, ponieważ niekorzystnie dodają lat. Jeśli lubisz nosić spięte włosy, warto je nieco zmodyfikować i dodać im odrobinę chaosu.

#9. Wieczorowa fryzura

źródło: wikr

Jeśli przygotowujesz się na wielkie wyjście zrezygnuj z przylizanych upięć. Fryzury wieczorowe powinny wyglądać naturalnie i mieć w sobie odrobinę szaleństwa.

Udostępnij na Facebooku!
REKLAMA

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego dzialania serwisu. Mozesz zablokowac pliki cookie w ustawieniach przegladarki. Wiecej informacji w Polityce Prywatnosci tej strony. OK