Moda Uroda Zdrowie DIY Kuchnia Parenting

10 urodowych trendów, które zmienią się w 2017 roku!

Blogerka: justyna

Moda lubi często się zmieniać i w krótkim czasie hit potrafi zamienić się w kicz. Niedługo tak samo stanie się z obecnymi trendami. Temat ten dotyczy nie tylko ubrań, ale również makijażu i fryzur.

Dzisiaj przedstawimy Wam 10 trendów, które zmienią się w zbliżającym roku. Niektóre z nich zaczęły być już obecne w tym sezonie. Sprawdź czego należy unikać i bądź krok do przodu!

#1. Naturalne brwi.

źródło: East News/ Vogue

W nadchodzącym roku warto postawić na naturalny wygląd brwi. Lepiej powoli zacząć unikać mocnej regulacji oraz ich malowania.

#2. Jaskrawe cienie

źródło: Beautyisboring

Obecnie popularny makijaż w odcieniu nude przestaje być modny. Już od tego sezonu możemy zauważyć większą popularność mocnych odcieni. Warto zacząć zwracać uwagę na jaskrawe kolory kosmetyków.

#3. Rzęsy jak u lalki.

źródło: Stylecaster/ Vogue

Jeszcze niedawno przerysowany efekt był kiczem. W nadchodzącym roku stanie się to modne i sztuczne rzęsy zaczną być częściej używane!

#4. Teatralne konturowanie twarzy

źródło: Fashionstylemag/ Wella

Modne w 2016 roku mocne konturowanie twarzy odchodzi w zapomnienie. W nadchodzącym roku warto postawić na naturalność i zwrócić uwagę jedynie na delikatne podkreślenie kości policzkowych.

#5. Błyszczyk zamiast matowej szminki

źródło: Livingly/ Runwayday

Matowe odcienie były bardzo popularne, jednak w 2017 wychodzą z gry. W zamian za ten rodzaj szminki wchodzą do mody ponętne błyszczyki.

To nie jest koniec wpisu - przejdź na kolejną stronę.

Udostępnij na Facebooku!
REKLAMA

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego dzialania serwisu. Mozesz zablokowac pliki cookie w ustawieniach przegladarki. Wiecej informacji w Polityce Prywatnosci tej strony. OK